Kto tu pracuje

Nasze kwalifikacje, doświadczenie i zapał gwarantują Państwu taki rodzaj pracy z dziećmi, który umożliwi im działania w różnych sferach rozwojowych i zapewni poczucie bezpieczeństwa i szczęśliwe dzieciństwo.

Ewa Stepnowska

(dyrektor, nauczyciel)

siła i moc przedszkola TOTU- doskonały organizator, zarządca i wspierający pracodawca, kompetentna, wesoła, energiczna, odważna, pomysłowa.

Nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem pracy. Wykształcenie wyższe z zakresu pedagogiki nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Posiada tytuł logopedy dyplomowanego. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Wieloletni dyrektor  przedszkola.

Ciągle doskonali się zawodowo. Ukończone m.in kursy , szkolenia i warsztaty to:

„Przyjaciele Zippiego” „Optymistyczne Przeszkole” „Zabawa w Teatr – warsztaty z Z. Wójcik" – I i II stopnia „Pedagogika zabawy” (Klanza) „Metoda Projektu” „Odimienna metoda nauki czytania” I. Majchrzak i wiele innych…

Anna Onaszkiewicz

nazywana przez dzieci-Ciocia Ania Blondynka - (nauczyciel, z-ca dyrektora)

żywiołowa, energiczna z poczuciem humoru, pomysłowa, odpowiedzialna za sferę dydaktyczną przedszkola ToTu

Nauczyciel dyplomowany. Studium Nauczycielskie- kierunek wychowanie przedszkolne. Studia Magisterskie UW kierunek edukacja początkowa. 20-letni staż pracy pedagogicznej.

Ciągłe doskonali się zawodowo i ukończyła:

Kurs Reedukacji na UW Dwuletni Kurs Edukacji Teatralnej w WOK, Teatr Szkolny w ASSITEJ- techniki teatralne i dramowe w pracy z dziećmi i młodzieżą trener SENSOPLASTYKI Warsztaty z Z. Wójcik – zabawa w teatr" I i II st. „Kinezjologia edukacyjna” – wg P. Denisona „Matematyka dziecięca” E. Gruszczyk-Kolczyńskiej „Pedagogika zabawy”(Klanza) Kursy plastyczne Taniec i ruch (Klanza) Metoda projektu bajkoterapia „Odimienna metoda nauki czytania” I. Majchrzak „Optymistyczne przedszkole” „Program Ekologiczny" m. st. Warszawa „Przyjaciele Zippiego” Drama I Iii stopień (kurs w Assistej) i wiele innych..

Marta Kopyścińska

ukochana Ciocia Marta wszystkich dzieci - (nauczyciel)

spokojna, pomysłowa, ambitna, dyskretna, odpowiedzialna,

studia magisterskie -  APS im. M. Grzegorzewskiej, specjalność wychowanie przedszkolne i surdopedagogika studia dyplomowe- kierunek psychodietetyka kursy doszkalające tj. Taniec, ruch muzyka, Bajkoterapia, kursy plastyczne, kurs Odimiennej nauki czytania wg I.Majchrzak i inne nauczyciel mianowany

Justyna Syga

(nauczyciel)- aktualnie na urlopie wychowawczym

spokojna, kulturalna, kompetentna, opanowana, systematyczna, uzdolniona plastycznie, wesoła, serdeczna

nauczyciel mianowany, kilkuletnie doświadczenie (na urlopie wychowawczym) licencjat Wyższa Szkoła Społeczno- Ekonomiczna w Warszawie, Wydział Pedagogiczny, specjalność: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, kształcenie zintegrowane magisterskie- studia pedagogiczne kursy m. in. "Zastosowanie metody Karla Orfa w pracy z dziećmi przedszkolnymi", "Metody aktywizujące w pracy z dziećmi przedszkolnymi", kurs DRAMA Istopnia w Assistej i inne

Magdalena Dziedziak

to Ciocia z gitarą, gra nam pięknie, a z nią całe przedszkole śpiewa :)

nauczyciel kontraktowy z wieloletnim stażem, mgr filologii polskiej- specjalność pedagogiczna na Wydziale Humanistycznym KUL i podyplomowe studia o kierunku pedagogika przedszkolna na WSP ZNP. Lektor jezyka angielskiego-  kilka lat pracowała w Irlandii-w Szkolnym Punkcie przy Ambasadzie RP w Dublinie i  w przedszkolu Highcare Childcare, Ballincolling Co. Cork. Ukończyła wiele kursów i szkoleń:

Kurs "Język obcy we współczesnej edukacji językowej" (Ośrodek Rozwoju Edukacji) Aktywne słuchanie muzyki klasycznej inspirowane metodą Batii Strauss Specjalistyczne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku: asystenta osób z autyzmem (dzieci, młodzież, osoby dorosłe) – Fundacja Inicjatyw Psycho-Edukacyjnych Po-Mocni Terapia ręki (I stopień) – Acentrum Szkolenia S.C. Innowacje pedagogiczne w przedszkolu – PROFEDU Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy – Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego Zaburzenia integracji sensorycznej u dzieci w wieku przedszkolnym – PROFEDU Kartki na każdą okazję – MSCDN Wydział w Warszawie Dziecko bezpieczne w rdzinie i w szkole – MKO i Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji Przedszkolne zabawy w teatr – WCIES Badania gotowości szkolnej sześciolatków (SGS) oraz gotowości szkolnej pięciolatków (GE-5)

Jest też instruktorem narciarstwa.

Anna Pielachowska

nazywana przez dzieci- Ciocia Ania Czarna - (asystent nauczyciela)

Osoba z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, we wczesnej młodości pracowała jako nauczyciel – dobry duch naszego przedszkola, troskliwa, uważna, serdeczna i pełna energii.

Monika Dolecka - Kur

(asystent nauczyciela)

Zorganizowana, dobrze znająca potrzeby każdego dziecka, bardzo pomysłowa i twórcza, uśmiechnięta, wspierająca każdego.

Elżbieta Flont

nazywana przez dzieci- Ciocia Ela Kucharka :)

Sprawia, że dzieci lubią jeść zdrowo i smacznie. Wyczarowuje potrawy nowoczesne ale również tradycyjne „jak u babci” wszystkie pyszne i apetyczne. Śledzi nowinki kulinarne i troszczy się o zbilansowane posiłki.

Koralia Krasicka

nauczycielka- ciocia Koralia

Sensoplastyczna siła sprawcza. Wrażliwa, spokojna, pełna pomysłów, realizujaca się w plastycznych działaniach z dziećmi.

-nauczyciel kontraktowy

-licencjat: Pedagogika przedszkolana z logopedią (WSGE Warszawa)

-magisterskie studia Pedagogika wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną

- trener sensoplastyki

-szkolenia z pedagogiki Marii Montessori

-kurs terapii ręki

-kurs muzykoterapii

i wiele innych

 

 

Nina Chrzanowska- Kanas

lektor jezyka angielskiego, asystent nauczyciela

enrgiczna, roztańczona, wesoła, pełna pomysłów. (na urlopie wychowawczym)

Gabriela Urbańska

serdeczna, spokojna, kochająca dzieci, pełna chęci i pomysłów

asystent nauczyciela  w jeżyku angielskim, lektor j. angielskiego.

Anna Rogowska

pomoc nauczyciela

cicha, spokojna, pomocna każdemu potrzebującemu

Katarzyna Olszewska

pomoc nauczyciela

zawsze jest tam gdzie trzeba, zawsze uśmiechnieta i bardzo pomocna