Zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu tak dużo się dzieje, dzieci prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli z pasją w ciągu dnia i roku mają dużo działań rozwijających ich talenty plastyczne, teatralne, muzyczne, sportowe, matematyczne, społeczne. W niektórych dziedzinach uzupełniają to specjaliści a z zajęć korzystają wszystkie dzieci.

Takimi zajęciami dodatkowymi są:

• Język Angielski : zajęcia dydaktyczne +english in use (prowadzony przez p. Ninę Chrzanowską - Kanas i p. Magdalenę Dziedziak)
  • Język Hiszpański (prowadzący Ivan Diaz Castanos)
  • Rytmika (prowadzona przez p. Adriannę Ladachowską)
  • Gimnastyka Korekcyjna (prowadzona przez p. Marka Majkuta)
  • Szachy
  • Zapewniamy też opiekę psychologiczną (p. Anna Krzyczkowska- Jesień)
  • I terapię logopedyczna (p. Barbara Kalinowska)

W ToTu czas dzieci mają wypełniony prawie po brzegi. A przecież potrzebny jest też czas na swobodną zabawę i aktywność własną dziecka, bo tak naprawdę tylko wtedy dziecko odkrywa siebie, uczy się przez zabawę, rozwija kreatywność, przenosi w świat wyobraźni, buduje relacje z rówieśnikami i przekonuje co lubi a czego nie, jest to czas nieoceniony w indywidualnym rozwoju każdego naszego przedszkolaka.